| Rolmateriaal | siliciumcarbide of alumina keramiek |
|---|---|
| Maximum temperatuur | 1350℃ |
| Werktemperatuur | 1300℃ |
| Kamergrootte | aangepast |
| Ovengrootte | aangepast |
| Ovengrootte | Op maat |
|---|---|
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Werktemperatuur | Op maat |
| Verwarmingsmethode | elektriciteit of gas |
| Verwarmingselement | Op maat |
| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Maximum temperatuur | aangepast |
| Het werktemperatuur | aangepast |
| OEM | kan |
| Werktemperatuur | 1150℃ |
|---|---|
| Kamergrootte | 200*150*150 (mm) |
| Ovengrootte | 600*550*750 (mm) |
| Volume | 4.5L |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Werktemperatuur | 1350℃ |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Ovengrootte | aangepast |
| Volume | aangepast |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Thermokoppel | K type |
|---|---|
| Werksfeer | stikstof, argon, lucht, koolstofdioxide, enz. |
| Vertoningsnauwkeurigheid | 0.1°C |
| Uniformiteit | ± 3 ℃ |
| Controlesysteem | PID automatische controle |
| Werktemperatuur | 1350℃ |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Ovengrootte | aangepast |
| Volume | aangepast |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Maximum temperatuur | 1200℃ |
|---|---|
| Werktemperatuur | ≤1180℃ |
| Het verwarmen tarief | 30℃/min |
| Lengte van het Verwarmen van streek | 220mm+440mm+220mm |
| Lengte van Constante temperatuurstreek | 180mm+440mm+180mm |
| Maximum temperatuur | 1450℃ |
|---|---|
| Werktemperatuur | ≤1400℃ |
| Het verwarmen tarief | 10℃/min |
| Lengte van het Verwarmen van streek | 200mm |
| Lengte van Constante temperatuurstreek | 100mm |
| Thermokoppel | K type |
|---|---|
| Werksfeer | stikstof, argon, lucht, koolstofdioxide, enz. |
| Vertoningsnauwkeurigheid | 0.1°C |
| Uniformiteit | ± 3 ℃ |
| Controlesysteem | PID automatische controle |