| Werktemperatuur | 900 (℃) |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur | 1000 (℃) |
| Ovengrootte | aangepast |
| Geschatte Macht | aangepast |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Thermokoppel | K-type |
|---|---|
| Werksfeer | stikstof, argon, lucht, koolstofdioxide, enz. |
| Display nauwkeurigheid | 0,1 ° C |
| Uniformiteit | ± 3 ℃ |
| Controlesysteem | PID automatische controle |
| Maximumtemperatuur | 1700℃ |
|---|---|
| De grootte van de duwplaat | 280*280*50mm |
| Sinterende atmosfeer | Lucht |
| Geschatte Macht | 320KW |
| Kamergrootte | L18000*W300 (dubbel gat) *H250 (mm) |
| Grootte van de kamer | 600*400*400mm |
|---|---|
| Verwarming | Molybdeen-lanthaan band |
| Working temperature | 1300℃ |
| Control accuracy | ±1℃ |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID |
| Werktemperatuur | Op maat |
|---|---|
| Kamergrootte | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Volume | Op maat |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Werktemperatuur | Op maat |
|---|---|
| Kamergrootte | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Volume | Op maat |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Volume | 0.3~30 m ³ |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 200~1700 ℃ |
| Energie | Gas |
| Brander | Hoge snelheids isothermische brander |
| Aantal branders | Bepaald door ovenvolume |