| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Werktemperatuur | aangepast |
| Verwarmingsmethode | elektriciteit of gas |
| Het verwarmen element | aangepast |
| Maximum temperatuur | aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | aangepast |
| De grootte van de duwplaat | L420*W420*H40mm |
| Kamergrootte | aangepast |
| Ovengrootte | aangepast |
| Ontwerptemperatuur | 1750°C |
|---|---|
| Het werktemperatuur | 1700°c |
| Atmosfeer | lucht of supplementaire zuurstof |
| Ovengrootte | aangepast |
| Het verwarmen element | de U-vormige staaf van uitstekende kwaliteit van het siliciummolybdeen |
| Ontwerptemperatuur | 1750°C |
|---|---|
| Het werktemperatuur | 1700°c |
| Atmosfeer | lucht of supplementaire zuurstof |
| Ovengrootte | aangepast |
| Het verwarmen element | de U-vormige staaf van uitstekende kwaliteit van het siliciummolybdeen |
| Ontwerptemperatuur | 1750°C |
|---|---|
| Het werktemperatuur | 1700°c |
| Atmosfeer | lucht of supplementaire zuurstof |
| Ovengrootte | aangepast |
| Het verwarmen element | de U-vormige staaf van uitstekende kwaliteit van het siliciummolybdeen |
| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Maximum temperatuur | aangepast |
| Het werktemperatuur | aangepast |
| OEM | kan |
| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Maximum temperatuur | aangepast |
| Het werktemperatuur | aangepast |
| OEM | kan |
| Maximumtemperatuur | 1700℃ |
|---|---|
| De grootte van de duwplaat | 280*280*50mm |
| Sinterende atmosfeer | Lucht |
| Geschatte Macht | 320KW |
| Kamergrootte | L18000*W300 (dubbel gat) *H250 (mm) |
| Maximumtemperatuur | 1700℃ |
|---|---|
| De grootte van de duwplaat | 280*280*50mm |
| Sinterende atmosfeer | Lucht |
| Geschatte Macht | 320KW |
| Kamergrootte | L18000*W300 (dubbel gat) *H250 (mm) |
| Maximum temperatuur | 1200℃ |
|---|---|
| Werktemperatuur | ≤1180℃ |
| Het verwarmen tarief | 30℃/min |
| Lengte van het Verwarmen van streek | 220mm+440mm+220mm |
| Lengte van Constante temperatuurstreek | 180mm+440mm+180mm |