| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος θέρμανσης | ηλεκτρική ενέργεια ή αέριο |
| Στοιχείο θέρμανσης | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος πιάτων ώθησης | L420*W420*H40mm |
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία σχεδίου | 1750°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 1700°c |
| Ατμόσφαιρα | αέρας ή συμπληρωματικό οξυγόνο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Στοιχείο θέρμανσης | υψηλής ποιότητας σε σχήμα υ ράβδος μολυβδαίνιου πυριτίου |
| Θερμοκρασία σχεδίου | 1750°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 1700°c |
| Ατμόσφαιρα | αέρας ή συμπληρωματικό οξυγόνο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Στοιχείο θέρμανσης | υψηλής ποιότητας σε σχήμα υ ράβδος μολυβδαίνιου πυριτίου |
| Θερμοκρασία σχεδίου | 1750°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 1700°c |
| Ατμόσφαιρα | αέρας ή συμπληρωματικό οξυγόνο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Στοιχείο θέρμανσης | υψηλής ποιότητας σε σχήμα υ ράβδος μολυβδαίνιου πυριτίου |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| COem | μπορέστε |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| COem | μπορέστε |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1700℃ |
|---|---|
| Μέγεθος πιάτων ώθησης | 280*280*50mm |
| Συμπυκνώνοντας ατμόσφαιρα | Αέρας |
| Εκτιμημένη δύναμη | 320KW |
| Μέγεθος αιθουσών | L18000*W300 (διπλή τρύπα) *H250 (χιλ.) |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1700℃ |
|---|---|
| Μέγεθος πιάτων ώθησης | 280*280*50mm |
| Συμπυκνώνοντας ατμόσφαιρα | Αέρας |
| Εκτιμημένη δύναμη | 320KW |
| Μέγεθος αιθουσών | L18000*W300 (διπλή τρύπα) *H250 (χιλ.) |
| Ανώτατη θερμοκρασία | 1200℃ |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | ≤1180℃ |
| Ποσοστό θέρμανσης | 30℃/min |
| Μήκος της θέρμανσης της ζώνης | 220mm+440mm+220mm |
| Μήκος της σταθερής ζώνης θερμοκρασίας | 180mm+440mm+180mm |