| Μήκος κλιβάνων | 6~60m |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 0.3~2m |
| Θερμοκρασία εργασίας | ≤900℃ |
| ενέργεια | Φυσικό αέριο ή ηλεκτρισμό |
| Μέθοδος Θέρμανσης | καυστήρα ή θερμαντικό στοιχείο |
| Μήκος κλιβάνων | 6~60m |
|---|---|
| πλάτος ζώνης | 0.3~2m |
| Θερμοκρασία εργασίας | ≤900℃ |
| Ενέργεια | Φυσικό αέριο ή ηλεκτρισμό |
| Μέθοδος θέρμανσης | καυστήρα ή θερμαντικό στοιχείο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος θέρμανσης | ηλεκτρική ενέργεια ή αέριο |
| Στοιχείο θέρμανσης | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| COem | μπορέστε |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1350℃ |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Όγκος | προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | Αυτόματος έλεγχος PID |
| Μήκος κλιβάνων | σαν την απαίτησή σας |
|---|---|
| Πλάτος ζωνών | σαν την απαίτησή σας |
| Θερμοκρασία εργασίας | σαν την απαίτησή σας |
| ενέργεια | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Θερματικό στοιχείο | Ηλεκτρική ενέργεια |
| ΤΥΠΟΣ ΚΥΛΙΝΔΡΩΝ | Ρόλοι καρβιδίου του πυριτίου και υψηλοί ρόλοι αργιλίου |
|---|---|
| Καύσιμα θέρμανσης | Αέριο φύσης |
| Μέθοδος μεταφοράς | Ελικοειδής μετάδοση τμήματος εργαλείων |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | Αυτόματος έλεγχος PID |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Όγκος | 0.3~30 μ ³ |
|---|---|
| Ανώτατη θερμοκρασία | 200~1700 ℃ |
| Ενέργεια | Ηλεκτρικό θέρμανση, αέριο ή πετρέλαιο |
| Καυστήρας | Μεγάλος ισόθερμος καυστήρας |
| Αριθμός καυστήρων | Καθορισμένος από τον όγκο κλιβάνων |
| Μήκος κλιβάνων | σαν την απαίτησή σας |
|---|---|
| Πλάτος ζωνών | σαν την απαίτησή σας |
| Θερμοκρασία εργασίας | σαν την απαίτησή σας |
| ενέργεια | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Θερματικό στοιχείο | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος φούρνου | Ως απαίτηση σας |
|---|---|
| Μέγεθος θαλάμου | Ως απαίτηση σας |
| Θερμοκρασία εργασίας | Ως απαίτηση σας |
| ενέργεια | Ηλεκτρική Θέρμανση |
| θερμαντικό στοιχείο | Ηλεκτρισμός |