| Materiaal voor rollen | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 1000°C |
| Werktemperatuur | 900℃ |
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Materiaal van de rol | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Max Temperature | 1300°C |
| Werktemperatuur | 1250℃ |
| Kamergrootte | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Materiaal van de rol | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Max Temperature | 1300°C |
| Werktemperatuur | 1250℃ |
| Kamergrootte | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Werktemperatuur | 900 (℃) |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur | 1000 (℃) |
| Ovengrootte | aangepast |
| Geschatte Macht | aangepast |
| De methode van de temperatuurcontrole | PID autocontrole |
| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Maximum temperatuur | aangepast |
| Het werktemperatuur | aangepast |
| OEM | kan |
| Materiaal voor rollen | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 1100℃ |
| Werktemperatuur | 950℃ |
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Materiaal voor rollen | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 1300°C |
| Werktemperatuur | 1250℃ |
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Ovengrootte | aangepast |
|---|---|
| Kamergrootte | aangepast |
| Werktemperatuur | aangepast |
| Verwarmingsmethode | elektriciteit of gas |
| Het verwarmen element | aangepast |
| Materiaal voor rollen | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 1300°C |
| Werktemperatuur | 1250℃ |
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |
| Materiaal voor rollen | Siliciumcarbide |
|---|---|
| Maximale temperatuur | 1250℃ |
| Werktemperatuur | 1200℃ |
| Grootte van de kamer | Op maat |
| Ovengrootte | Op maat |