| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1000°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | 900℃ |
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Ανώτατη θερμοκρασία | 1300°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1250℃ |
| Μέγεθος αιθουσών | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Ανώτατη θερμοκρασία | 1300°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1250℃ |
| Μέγεθος αιθουσών | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας | 900 (℃) |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | 1000 (℃) |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Εκτιμημένη δύναμη | προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | Αυτόματος έλεγχος PID |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| COem | μπορέστε |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1100℃ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 950℃ |
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1300°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1250℃ |
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος θέρμανσης | ηλεκτρική ενέργεια ή αέριο |
| Στοιχείο θέρμανσης | προσαρμοσμένος |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1300°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1250℃ |
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό κυλίνδρων | Καρβίδιο πυριτίου |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1250℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1200℃ |
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |