| Θερμοκρασία σχεδίου | 1750°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 1700°c |
| Ατμόσφαιρα | αέρας ή συμπληρωματικό οξυγόνο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Στοιχείο θέρμανσης | υψηλής ποιότητας σε σχήμα υ ράβδος μολυβδαίνιου πυριτίου |
| Θερμοκρασία σχεδίου | 1750°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 1700°c |
| Ατμόσφαιρα | αέρας ή συμπληρωματικό οξυγόνο |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Στοιχείο θέρμανσης | υψηλής ποιότητας σε σχήμα υ ράβδος μολυβδαίνιου πυριτίου |
| Μέγεθος φούρνου | Ως απαίτηση σας |
|---|---|
| Μέγεθος θαλάμου | Ως απαίτηση σας |
| Θερμοκρασία εργασίας | Ως απαίτηση σας |
| ενέργεια | Ηλεκτρική Θέρμανση |
| θερμαντικό στοιχείο | Ηλεκτρισμός |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| COem | μπορέστε |
| Μέγεθος θαλάμου | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμάστρα | Τρόφιμα από κράμα μολυβδανίου-λανθανίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1600 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου | ±1℃ |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | Γδέρνως |
| ΤΥΠΟΣ ΚΥΛΙΝΔΡΩΝ | Ρόλοι καρβιδίου του πυριτίου και υψηλοί ρόλοι αργιλίου |
|---|---|
| Καύσιμα θέρμανσης | Αέριο φύσης |
| Μέθοδος μεταφοράς | Ελικοειδής μετάδοση τμήματος εργαλείων |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | Αυτόματος έλεγχος PID |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας | ≤950℃ |
|---|---|
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης | Καθορισμένος από την καμπύλη θερμοκρασίας |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας |
| OEM | ΚΟΥΤΙ |
| ODM | ΚΟΥΤΙ |
| Μέγεθος φούρνων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος αίθουσας | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | ηλεκτρική ενέργεια ή αέριο |
| Θερματικό στοιχείο | Προσαρμοσμένο |
| Ανώτατη θερμοκρασία | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος πιάτων ώθησης | L420*W420*H40mm |
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ktf-200-9 |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 900℃ |
| Δύναμη | 200KW |
| Μέγεθος φούρνων | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος αιθουσών | προσαρμοσμένος |